Kolik stojí mé služby

Cena tvorby nebo předělání webových stránek se odvíjí od složitosti a rozsahu práce. Cena ale také závisí na tom, co chcete s danou webovou stránkou dělat. Je rozdíl mezi hezkou (ale jednoduchou) internetovou vizitkou a webem, který Vám má sloužit jako centrální součást Vašeho internetového marketingu.

Jednoduché Webové Stránky

Jednoduché weby, které slouží především jako prezentace Vašich služeb či produktů, s designem na míru, stojí zhruba 15 000 Kč. Tyto weby jsou hezké a budou skvěle reprezentovat Vás a Vaši značku.

Profesionální Web

Cena webových stránek, za kterými je analýza cílové skupiny, různé grafické návrhy a příprava podkladů pro online marketing, se pohybuje od 25 000 Kč. Tyto weby jsou tvořeny tak, aby Vám pomohly dosáhnout Vašich podnikatelských cílů, a podle toho také probíhá jejich plánování a tvorba.

Složité Webové Projekty a E-shopy

Složité projekty a e-shopy se pak pohybují od cca 40 000 Kč. Cena těchto rozsáhlejších webových stránek je různá, závisí na mnoha věcech a nelze ji přesně stanovit bez toho, aby se podrobně prozkoumaly všechny Vaše potřeby a požadavky.

Provoz, Údržba a Vylepšování Webových Stránek

Ze zkušenosti vím, že stránky, které Vám poskytují nějakou stálou hodnotu, je lepší pravidelně udržovat a vylepšovat, než na nich jednou za čas něco měnit. Pravidelná údržba je lepší i proto, že tak můžeme společně vést web k nějakému (předem dohodnutému) cíli. Ve výsledku je to výhodnější, než provádět změny bez podrobného plánu. Samozřejmě Vám ji ale nebudu vnucovat, záleží na Vás.

Cena pravidelné údržby závisí na složitosti projektu. Proto ji nelze stanovit bez toho, abych o daném projektu věděl všechny podstatné informace.

Další Služby, Které Poskytuji

Kromě tvorby webových stránek poskytuji služby v oblasti internetového marketingu. Svým klientům vytvářím a spravuji PPC reklamy (Google Adwords, Sklik), reklamy na sociálních sítích, SEO (optimalizaci pro webové vyhledávače), a poskytuji i další služby a poradenství v digitálních komunikacích.

Tyto služby většinou (ne vždy) poskytuji klientům, kterým jsem už vytvořil webové stránky. V každém případě je tvorba cenové nabídky individuální.

Chcete-li získat cenovou nabídku na míru, napište mi.

Pin It on Pinterest