Služby

Přehled služeb, které poskytuji svým klientům

Navrhuji a tvořím weby, které Vám pomohou propagovat Vaše služby a prodat Vaše produkty. Webové stránky také udržuji a pravidelně vylepšuji. Vytvářím online marketingové kampaně s cílem podpořit a urychlit Váš prodej. Stručně řečeno, pomáhám Vám využít internet naplno.

Záleží mi na dobrých vztazích s mými klienty a na dlouhodobé spolupráci. Proto se snažím, aby každý webový projekt, na kterém pracuji, poskytoval svému zadavateli maximální hodnotu. Nedělám tedy šablonová řešení, naopak; každý web a každou kampaň přizpůsobím Vašim požadavkům a potřebám.

Jsem si vědom toho, že podnikatelé, kteří využívají všech možností internetu, mají tendenci rychle růst. Své projekty proto vyvíjím tak, aby bylo možné je v budoucnu modifikovat bez toho, aby se musel překopávat celý web.

Zde najdete zjednodušený přehled mých služeb. “Zjednodušený” proto, že každý projekt je jedinečný a vyžaduje jiný přístup.

Profesionální Webová Prezentace

Tvořím uživatelsky přívětivé, responzivní (mobilům přizpůsobivé) webové stránky. Weby, které vytvořím, jsou optimalizované pro rychlost, v základu jsou optimalizované pro vyhledávače, a jsou zabezpečené.

Každý web promyslím do detailu. Chci, aby Vám Váš web poskytoval trvalou hodnotu.

Tvořím jednoduché webové prezentace, profesionální stránky pro marketingové kampaně s přistávacími stránkami a vším všudy, a také vytvářím složité projekty jako jsou e-shopy a jiné webové portály.

 • Vytvářím design, který skvěle reprezentuje Vaši značku a odliší Vás od konkurence
 • Budete mít web, který Vám bude vydělávat
 • Nebudete s webem mít starosti, tvořím spolehlivá a jednoduše ovladatelná řešení
 • Váš web bude pro Vaše návštěvníky přehledný a snadno použitelný

Placená návštěvnost pro větší zisk

Navrhuji, tvořím, spravuji a optimalizuji reklamní kampaně na vyhledávačích (Google Adwords, Sklik) a sociálních sítích. U každé kampaně využívám všech možností, které jednotlivé reklamní platformy nabízejí. Měřitelnost těchto kampaní mi dovoluje pravidelně zvyšovat jejich úspěšnost.

Během trvání kampaně Vás budu pravidelně informovat o úspěšnosti a o změnách. Každá kampaň vyžaduje trochu jiný přístup, a proto je komunikace opravdu klíčová. Na druhou stranu, nechci Vám přidělávat starosti, takže je důležité si hned od začátku stanovit jasné cíle.

 • Placená reklama je způsob, jak najít nové zákazníky opravdu rychle
 • Specializuji se na Google Adwords, na kterém platíte za klik na reklamu (PPC), nikoliv za pouhé zobrazení reklamy
 • Během pravidelné optimalizace kampaně se Vám především snažím zvýšit zisk
 • Informace z kampaní se dají využít i pro vylepšení webových stránek. Občas Vám dokonce poskytnou i zajímavé informace o Vaší cílové skupině, které můžete využít kdekoliv

Vyšší umístění ve vyhledávačích

Na svých (i na jiných) webech zajišťuji SEO - optimalizaci pro webové vyhledávače. Vylepšuji webové stránky tak, aby se umístily na vyšších pozicích na Google. Provádím analýzu klíčových slov, která ukáže, na co se zaměřit při psaní obsahu webu. Pomůžu Vám s obsahovou strategií i on-page SEO faktory.

Dobré SEO je výsledkem dlouhodobého snažení. Proto je spolupráce na SEO většinou dlouhodobá. Pokud máte web ode mě, tak základní SEO faktory budete mít pokryté. Pro lepší optimalizaci je ale třeba průběžně analyzovat návštěvnost webu a vylepšovat jednotlivé části obsahu i designu.

 • Zvýším Vám organickou návštěvnost webu a pomůžu Vám na něj přivést lidi, kteří hledají Vaše služby
 • Poradím Vám, jak upravit Váš web pro lepší umístění na výsledcích vyhledávání v Google
 • Pomůžu Vám s obsahovou strategií
 • Na základě podrobných informací o návštěvnosti Vám budu průběžně vylepšovat web (pokud ho máte ode mě), nebo Vám budu pravidelně posílat návrhy změn

Strategie působení na internetu

Když zanedbáme konzultace k online marketingu, které poskytuji i klientům, kteří nemají web ode mě, tak je tato služba téměř výhradně pro klienty, kteří potřebují a vyžadují dlouhodobou spolupráci. Jde o kompletní plánování, návrh a pomoc při provádění procesu, který Vám zajistí smysluplnou integraci všech online marketingových aktivit.

Společně s Vámi prozkoumám Vaše cíle a chování Vaší cílové skupiny. Naplánujeme veškeré kampaně, které budete chtít vytvořit, ať už jde o vyhledávače, sociální sítě nebo email marketing. Analyzujeme silné a slabé stránky Vaší nabídky a přizpůsobíme tomu naše snažení. Zajistím, aby Vaše prezentace byla na všech kanálech konzistentní, neboť to je důležité pro budování značky.

 • Budete přesně vědět, co je ve kterém okamžiku nejlepší udělat, a nebudete ztrácet čas nad zbytečnostmi
 • Získáte dlouhodobou konkurenční výhodu, a tedy i vysokou návratnost investic
 • V rámci naší spolupráce Vám poskytnu konzultace ke všem problémům v online marketingu
 • Časem budete mít mnohem méně práce se získáváním zákazníků, a budete se moct víc věnovat tomu, co Vás na podnikání baví.

Pokud chcete zjistit, kolik by Vás mé služby stály, tak si zobrazte můj ceník, nebo mi rovnou napište a já Vám na základě Vašich informací pošlu cenovou nabídku.

Pin It on Pinterest