O mně

Co dělám

Jmenuji se Oskar Čorič. Jsem freelancer, co dělá weby, pomáhá firmám získat víc zákazníků a prodat své produkty.

Svým klientům zajišťuji kompletní webová řešení, která jim pomáhají dosáhnout jejich podnikatelských cílů. V rámci toho tvořím webové stránky, spravuji reklamní kampaně, navrhuji a tvořím marketingové strategie a poskytuji i další služby pro úspěch na internetu.

Jak to dělám

Základ mé spolupráce s klientem je především dobrá komunikace. Z Vaší strany to znamená, že na maily odpovídám rychle a srozumitelně, že dodržuji termíny a snažím se předejít nedorozumění. Pokud udržím celý proces dostatečně transparentní, tak budete vždy vědět, na čem jste, a včas mě upozorníte, pokud se odchýlím od předem dohodnuté cesty k cíli.

Vytvářím webové stránky a reklamní kampaně s Vašim cílem na mysli. Svá snažení tedy omezuji v rámci toho, čeho chcete dosáhnout. To znamená, že nedělám něco jen proto, aby se to dělalo. To by v dlouhodobém měřítku nebylo dobré ani pro Vás, ani pro mě.

Weby navrhuji a vytvářím pro potřeby Vašich potenciálních zákazníků. Chci, aby jim Váš web dával smysl a aby tam mohli co nejrychleji a nejpohodlněji udělat to, co po nich chcete. Ať už je to vyplnění formuláře, zakoupení produktu nebo registrace, designuji stránky tak, aby se k danému cíli dostal uživatel webu co nejjednodušeji.

Při správě reklamních kampaní se vždy snažím zlepšit úspěšnost. Pravidelně optimalizuji, testuji a navrhuji nové přístupy. Pronikám hluboko do dat, které mi daná reklamní platforma nabízí, a snažím se sestavit profil Vašeho potenciálního zákazníka na internetu.

Proč to dělám

Důvod, proč na projektech pracuji výše popsaným způsobem je, že mě má práce baví mnohem více, když je pro mé klienty hodnotná.

Moje práce je velice různorodá. Nutí mě uvažovat několika způsoby najednou. V jednu chvíli designuji stránky, jindy zase přemýšlím o chování uživatelů stránek a o jejich potřebách, pak zase vytahuji hodnotné informace z tabulek a nakonec se vracím k vývoji webu. Rozmanitost mé práce je důvod, proč jsem schopen pracovat dlouho a efektivně. Nikdy se nenudím.

Pin It on Pinterest