Online marketing

Poskytuji služby v rámci online (internetového, digitálního) marketingu.

Základní problém, který řeším, je že na web nechodí dost lidí, aby se web mohl skutečně využít. 

Pokud chcete získat více zákazníků či prodat více produktů, kontaktujte mě. Zjistím, co se dá udělat.
Nezávazně poptat

Proč se mnou spolupracovat

Podpora růstu podnikání

Získejte více zákazníků a prodejte více produktů. Online marketingové kampaně a jejich pravidelná optimalizace Vám s tím pomohou.

Měřitelné výsledky

Některé výsledky online marketingu jsou vidět ihned. To mi umožňuje neustále vylepšovat Vaše marketingové kampaně a upravovat celkovou strategii. 

Splnění cílů webu

Poté, co jste si vytvořili web s nějakým cílem, je třeba, aby na web někdo chodil. To zařídí online marketing - dostanu na Váš web Vaše potenciální zákazníky. To je dalším krokem ke splnění cíle Vašeho webu.

Věnujte se víc své práci

Pokud přenecháte svůj online marketing mně, tak zajistím, abyste s ním měli co nejméně práce. Budete se tak moct víc věnovat tomu, co chcete dělat.

Jasný plán a strategie

Častý problém je, že podnikatelé neví, kde začít a jak pravidelně pracovat na online marketingu. Vytvořím jednoduchý, ale efektivní plán a promyšlenou strategii, která zajistí, že Vaše snažení bude maximálně využito.

Bez frustrace a stresu

"Bude to fungovat? Má vůbec cenu se tím zabývat?" jsou otázky, které často brání podnikatelům pokračovat v online marketingu. Pomůžu Vám vytvořit jednoduchý systém, který Vám pomůže růst bez těchto frustrujících momentů.

Co o mně řekli

“Po nechvalných zkušenostech s reklamou na Facebooku, inzerci v novinách a podobně jsem nebyl příliš nakloněný k prezentování firmy v rámci internetového marketingu. O to víc jsem byl překvapený, že během půlroční spolupráce s Oskarem se zdvojnásobil obrat firmy a já se mohu věnovat jen tomu, co umím a nezdržuje mě žádná správa reklam a nahánění zakázek po všech čertech. Za mě trefa do černého, že jsem dal šanci a důvěru v profesionální vedení internetového marketingu někomu, kdo ví jak na to. Za zkoušku člověk nic nedá a zde vložené finance se mnohonásobně vrátí zpátky."
~ Lukáš Běloušek, realizace zahrad a zahradních jezírek
"Oskar je profík. Na čem se dohodneme, to platí. Práce je včas a podle zadání. Máme-li problém, který je potřeba vyřešit, dostaneme radu nebo tip. Zatím jsme nenarazili na situaci, která by byla neřešitelná. A hlavně - často myslí i na věci, které nás samotné nenapadnou. Poctivý přístup k práci - to je neocenitelná vlastnost."
~ Josef Petr, ředitel Ligy otevřených mužů, z.s.

Další informace k mým službám online marketingu

Jasná a flexibilní strategie

V online marketingu je třeba postupovat metodicky, dle předem připravené strategie. Proces se ale musí pravidelně vylepšovat a přizpůsobovat měnícím se okolnostem.

Pomoc s obsahem na webu

Nejsem copywriter, ale dokáži navrhnout rozložení obsahu. Definuji, jaký typ textu by se měl nacházet kde na webu.

SEO - Google a Seznam

SEO je způsob, jak své webové stránky dostat na přední pozice vyhledávacích nástrojů jako je Google a Seznam. To Vám zajistí dlouhodobou návštěvnost webu.

PPC reklama

Navrhuji, tvořím, spravuji a optimalizuji kampaně na Google Ads a Sklik. Snažím se dosáhnout co nejlepších výsledků za co nejmenší cenu.

Analytika a reporting

Pomocí webové analytiky zjišťuji, co funguje. Tyto poznatky pak pravidelně předávám Vám. Na základě toho pak poupravíme strategii a provedeme příslušné změny.

Správa sociálních sítí

Spravuji komunikaci na sociálních sítích jako je Facebook a Instagram. Pomáhám firmám s jejich prezentací a s tvorbou jejich značky.

E-mail marketing

Tvořím strategie e-mail marketingu, kdy se pomocí kvalitního obsahu a jiných postupů získávají e-mailové adresy potenciálních klientů pro Váš byznys, které se poté využijí pro efektivní komunikaci.

Remarketing

Návštěvníky Vašeho webu znovu oslovím s pomocí remarketingu. Tím vrátím na web návštěvníky, u kterých je vysoká pravděpodobnost, že je Vaše produkty budou zajímat.

Spojeno s tvorbou webu

Pokud si ode mě necháte vytvořit web, tak už od začátku budu myslet na to, jak budete daný web využívat pro své online marketingové aktivity.

Kontaktujte mě

Pokud chcete zjistit, jak by naše spolupráce v rámci online marketingu probíhala, můžete mi zavolat, napsat mail, nebo využít formuláře dole. 
Stačí vyplnit své kontaktní údaje (a krátkou zprávu o tom, co potřebujete). Ozvu se Vám do 24 hodin.
telefon: +420 723 268 065mail: kontakt@oskarcoric.cz
Blank Form (#1)

O mně

Jmenuji se Oskar Čorič. Tvořím responzivní webové stránky a poskytuji služby online marketingu. Weby a kampaně navrhuji, tvořím, spravuji a optimalizuji. Svou práci dělám tak, aby mému klientovi poskytla co největší hodnotu a pomohla mu dosáhnout jeho cílů.
envelope-ocloselinkedin-squarephonebarsangle-downquote-right